Demo Builder Toggle
 
Strona główna

Artykuły

Od roku 2014/2015 szkoła korzysta z platformy EDUSCIENCE, prowadzonej w ramach projektu „Podnoszenie kompetencji uczniowskich w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii – EDUSCIENCE”. Liderem projektu jest Instytut Geofizyki Polskiej Akademii Nauk, a  instytucją pośredniczącą -Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie. Zasoby platformy tworzone m.in. przez nauczycieli służą rozwijaniu umiejętności posługiwania się technologią informatyczno-komputerową w procesie uczenia się, w tym z zastosowaniem metody e-learningu oraz zwiększeniu zainteresowania naukami matematyczno-przyrodniczymi/ informatyczno-technicznymi/ językami obcymi dzięki zmianie dotychczasowej formuły nauczania.

Menu

Zapraszamy również na:

Joomla templates www.joomlashine.com
(C) 2013 KS