Demo Builder Toggle
 
Strona głównaRozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość rozpoczęliśmy od zaśpiewania hymnu państwowego – Mazurka Dąbrowskiego.

Pani dyrektor Beata Nawrath przywitała grono pedagogiczne, rodziców i uczniów, życząc wszystkim w nowym roku szkolnym wielu sukcesów. Szczególnie serdecznie powitała uczniów klas pierwszych, którzy w tym dniu rozpoczęli swoją przygodę ze szkołą. Przedstawiła ich wychowawców, odczytała listy uczniów i wręczyła im słodkie rogi obfitości.

Podczas uroczystości uczniowie klasy II gimnazjum i klasy IV szkoły podstawowej przedstawili krótki program artystyczny, który pozwolił nam powspominać wakacje. Przypomnieli również o czekających na nas obowiązkach w nowym roku szkolnym i przekazali kilka cennych rad.

Rozpoczęcie roku uświetniła swoim występem pani Anna Jakiesz-Błasiak, nowa nauczycielka muzyki w naszej szkoły. Zaśpiewała dla uczniów trzy piękne utwory Disneya.

Julia Kochmańska

Odwiedziło nas:

237042
DziśDziś183
WczorajWczoraj337
Bieżący tydzieńBieżący tydzień520
Bieżący miesiącBieżący miesiąc4510
RazemRazem237042

 

Zapraszamy również na:

Joomla templates www.joomlashine.com
(C) 2013 KS