Demo Builder Toggle
 
Strona główna

Paintball jako EDB w terenie

19 czerwca klasa II gimnazjum wybrała się do Brzezinki, aby aktywnie zakończyć rok szkolny.  Po 10 miesiącach wytężonej pracy wyładowaliśmy wszelkie napięcia.

Czytaj więcej: Paintball jako EDB w terenie

Konkurs „Mega Średnia” rozstrzygnięty

Osiągnięcia szkolne uczniów naszego gimnazjum zostały w tym roku szkolnym wyjątkowo docenione. Dzięki udziałowi uczniów w konkursie „Mega Średnia”, którego organizatorem była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pilchowicach, wysiłek włożony w uzyskanie wysokich ocen został dodatkowo nagrodzony wspaniałymi nagrodami rzeczowymi.

Czytaj więcej: Konkurs „Mega Średnia” rozstrzygnięty

Festyn szkolny 2017

Serdecznie dziękujemy Wszystkim – dzieciom przedszkolnym i uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły – za udział w festynie, w czasie którego wyjątkowo w tym roku pogoda nas nie rozpieszczała, ale staraliśmy się zrealizować nasz cel.

Czytaj więcej: Festyn szkolny 2017

SZCZEGÓLNE DZIĘKCZYNIENIE

Szczególne dziękczynienie za dar pierwszej Komunii Świętej złożyli uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej, uczestnicząc w pielgrzymce do Wadowic – miejsca narodzin św. Jana Pawła II.

Czytaj więcej: SZCZEGÓLNE DZIĘKCZYNIENIE

Projekt „Zaprzyjaźniona klasa”

13 czerwca naszą szkołę odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Knurowie. Spotkanie było finałową częścią projektu „Zaprzyjaźniona klasa” na ten rok szkolny.

Czytaj więcej: Projekt „Zaprzyjaźniona klasa”

Sukces naszego ucznia

7 czerwca uczeń naszego gimnazjum Mateusz Sadowski uczestniczył w gali, na której wręczono nagrody w konkursie historycznym: „Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków” organizowanym przez Niepubliczne Centrum Edukacji Kubajak.

Czytaj więcej: Sukces naszego ucznia

Strona 5 z 97

Odwiedziło nas:

223204
DziśDziś5
WczorajWczoraj324
Bieżący tydzieńBieżący tydzień329
Bieżący miesiącBieżący miesiąc4949
RazemRazem223204

 

Zapraszamy również na:

Joomla templates www.joomlashine.com
(C) 2013 KS