Demo Builder Toggle
 
Strona główna

Komunikat - obuwie zmienne uczniów, przebywanie na terenie szkoły

Przypominamy, że w naszej szkole obowiązuje obuwie zmienne dla uczniów. Prosimy rodziców o dopilnowanie realizacji naszych ustaleń w tym zakresie. Uczniowie mają szafki indywidualne (klasy 1-3 – otwarte, klasy 4-6SP i 1-3G – zamykane), przeznaczone do przechowywania swoich rzeczy.

Czytaj więcej: Komunikat - obuwie zmienne uczniów, przebywanie na terenie szkoły

Obiady szkolne

Opłata za posiłki we wrześniu b.r. wynosi 52,50 zł (15 dni obiadowych) - płatność do 15 września na konto wskazane poniżej. Jak co roku obowiązują deklaracje rodziców.

Czytaj więcej: Obiady szkolne

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

4 września w naszej szkole odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość rozpoczęliśmy od zaśpiewania hymnu państwowego – Mazurka Dąbrowskiego.

Czytaj więcej: Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Jak co roku nadszedł okres wakacji oraz moment pożegnania się ze szkołą.

W tym roku nasza uroczystość zakończenia roku szkolnego była wyjątkowa, ponieważ mieliśmy zaszczyt gościć najważniejsze osobistości z naszej gminy i szkoły, w tym Wójta Gminy Pilchowice Pana Macieja Gogullę.

Czytaj więcej: Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Pożegnanie absolwentów szkoły

W przedostatni dzień roku szkolnego przychodzi taki smutny moment, kiedy łezka w oku się kręci. To znak, że odchodzą NASI KOCHANI ABSOLWENCI.

Tegoroczne pożegnanie, 22 czerwca, przygotowała klasa II gimnazjum pod opieką Pauliny Wiatrowskiej we współpracy z Judytą Janic i Gabrielą Malcherczyk.

Czytaj więcej: Pożegnanie absolwentów szkoły

Dzień Projektów

21 czerwca odbyło się potkanie z uczniami gimnazjum, mające na celu podsumowanie całego roku szkolnego pod względem rozmaitych przedsięwzięć.

Czytaj więcej: Dzień Projektów

Dzień Języków Obcych

Już od kilku lat organizowany jest w naszej szkole Dzień Języków Obcych. W tym wyjątkowym dniu podkreślamy znaczenie znajomości języków obcych we współczesnym świecie. 
W tym roku szkolnym, 20 czerwca, postawiliśmy na muzykę i zabawę oraz czynne uczestnictwo uczniów w specjalnie dla nich przygotowanej akademii.

Czytaj więcej: Dzień Języków Obcych

Strona 4 z 97

Odwiedziło nas:

223204
DziśDziś5
WczorajWczoraj324
Bieżący tydzieńBieżący tydzień329
Bieżący miesiącBieżący miesiąc4949
RazemRazem223204

 

Zapraszamy również na:

Joomla templates www.joomlashine.com
(C) 2013 KS